Apie mus

VšĮ "Studijos ir karjera" tikslas – suteikti išsamią, objektyvią, patikrintą ir profesionalią informaciją apie studijų, mokslinių bei profesinių stažuočių bei finansavimo šaltinių paieškos galimybes. Čia kaupiama informacija apie ES, JAV bei kitų pasaulio šalių aukštojo mokslo sistemas bei pripažintas bei akredituotas aukštojo mokslo institucijas.

"Studijos ir karjera" yra:

akredituotas EducationUSA tinklo narys, todėl čia galima gauti oficialią ir patikrintą informaciją apie JAV aukštojo mokslo sistemą ir jos teikiamas galimybes

Vokietijos aplinkosaugos fondo (Deutsche Bundesstiftung Umwelt) stipendijų programos koordinatorius Lietuvoje

Atviro medicinos instituto (Open Medical Institute) stažuočių programos medikams koordinatorius Lietuvoje

Sertifikuotas tarptautinių egzaminų (TOEFL, SAT, LSAT, ACT) testavimo centras

Jungtinės Karalystės bendro paraiškų teikimo portalo UCAS registruotas centras

Mūsų komanda

Žaneta Savickienė

VšĮ „Studijos ir karjera“ direktorė, akredituota EducationUSA konsultantė, patyrusi švietimo konsultantė studijoms užsienyje.

Švietimo konsultavimo srityje dirba nuo 1992-ųjų metų. Yra sukaupusi vertingos patirties visais stojimo į užsienio universitetus klausimais, gerai išmano užsienio šalių aukštojo mokslo sistemas. Taip pat yra Atviro medicinos instituto (OMI) Zalcburgo seminarų medikams koordinatorė Lietuvoje, Prometric testavimo centro, SAT, ACT, LSAT egzaminų administratorė, žinyno "Kur stoti Europoje ir JAV" bendraautorė.

Renata Žukovska

Akredituota EducationUSA konsultantė, edukatorė, lektorė, patyrusi švietimo konsultantė studijoms užsienyje, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos narė.

Aukštojo mokslo ir karjeros konsultavimo srityje dirba nuo 2004-ųjų metų. Yra sukaupusi vertingos patirties visais stojimo į užsienio universitetus klausimais, gerai išmano užsienio šalių aukštojo mokslo sistemas. Konsultuoja apie studijas JAV, veda edukacinius užsiėmimus ir viešas paskaitas apie Lietuvos ir užsienio šalių aukštojo mokslo sistemas bei studijų galimybes.

Taip pat yra Vokietijos aplinkosaugos fondo (Deutsche Bundesstiftung Umwelt) koordinatorė Lietuvoje bei Prometric testavimo centro, SAT, ACT egzaminų administratorė.

Vilija Gudonienė

VšĮ „Studijos ir karjera“ egzaminų centro vadovė. Turi daugiau 20 metų egzaminų vadybos ir administravimo patirtį.

Mūsų partneriai

EducationUSA
Nuo 2016 m. sausio mėn. VšĮ "Studijų užsienyje informacijos centras" vadinasi VšĮ "Studijos ir karjera".Since January 2016 "Studiju užsienyje informacijos centras" (engl. Educational Information Center) was changed into "Studijos ir karjera" (engl. Studies and Career).