Naujienos

Virtualus EducationUSA klubas

Mokaisi 11-oje arba 12-toje klasėje? Svajoji apie studijas JAV?

TAPK EducationUSA KLUBO NARIU!

Čia Tavęs laukia:

  • Informacinės sesijos su EducationUSA konsultantais

  • Informacinės sesijos su JAV universitetų atstovais

  • Sesijos su EducationUSA klubo mentore, JAV studente

  • Individualios konsultacijos

  • Neformalūs susitikimai

Visos veiklos NEMOKAMOS ir NUOTOLINĖS!

EducationUSA nuotolinis renginys

VISUS, PLANUOJANČIUS MAGISTRO, DOKTORANTŪROS STUDIJAS AR PROFESINES BEI AKADEMINES STAŽUOTES JAV, KVIEČIAME Į BENDRĄ EDUCATIONUSA, JAV AMBASADOS VILNIUJE IR JAV-LT ALUMNŲ ASOCIACIJOS NUOTOLINĮ RENGINĮ APIE POBAKALAURINIŲ STUDIJŲ JAV GALIMYBES!

Renginio metu sveikinimo žodį tars ir JAV ambasados administruojamas stipendijų programas pristatys JAV ambasados kultūros atašė p. Caitlin Nettleton.

EducationUSA konsultantė Renata Žukovska papasakos apie JAV aukštojo mokslo sistemą ir pobakalaurinių studijų galimybes.

Savo asmenine patirtimi dalinsis buvę Fulbright stipendijų programų stipendiatai.

Renginio kalba: anglų k. ir lietuvių k.

REGISTRACIJA: https://bit.ly/3xLVYRm

Iki susitikimo gruodžio 14 d. 16 val.!

EducationUSA nuotolinis renginys

Mičigano valstija – puiki vieta studijuoti, nes ji turi šalies ir tarptautiniu mastu pripažintą švietimo sistemą, o užsienio studentai čia atranda saugią, įvairialypę ir tobulėti skandinančią aplinką. Mičigano valstijoje įsikūrę universitetai ir koledžai dažnai randami geriausių ir kokybiškiausių universitetų reitinguose.

EducationUSA kviečia į išskirtinį susitikimą su trijų Mičigano valstijoje esančių universitetų atstovais (Kalamazoo Valley College, Calvin University ir Central Michigan University), kurie mielai papasakos apie šią valstiją bei studijų galimybes čia.

Taip pat skirsime laiko pasiaiškinti, kuo skiriasi vienos aukštosios mokyklos nuo kitų (liberal arts colleges, state universities, community colleges).


Susitinkame gruodžio 15 d. 17 val.


REGISTRACIJA:

https://forms.gle/C6ppvKnZS2HkKtYS6